Glemt brukernavn eller passord?
 
 
SØK:  Søk
 
 
Besøksteller
Besøksteller
 
Aldersbetsmt fotball
KAMPOPPSETT ALTATURNERINGEN 2016
Aldersbestemt
Av Anneli Lindh 
10.08.2016 22:00:38
Tilbake Skriv ut    
Altaturneringen 2016
-
Her kommer et kampoppsett som vi håper blir i helga.
Men dere foreldrer må følge visst det bli forandringer.
 
 
 
Mygg:
 
Fredag  kl 11.00   Aronnes 2E    Nerskogen IL 2009-1                       Sørøy Glimt/Øksfjord IL
Fredag  kl 13.30   Breverud C     Porsanger IL 2                                 Sørøy Glimt/Øksfjord IL
Lørdag  kl 11.00   Aronnes 2E   Alta IF 1                                           Sørøy Glimt/Øksfjord IL
Lørdag  kl 15.30   Aronnes 2B    Sørøy Glimt/Øksfjord IL                  Indrefjord IL 2
Søndag kl 13.00   Aronnes 2G    Sørøy Glimt/Øksfjord IL                 Tverrelvdalen 3
 
 Spilletid : 2x12 min
 
Mini:
 
Fredag kl 11.00   Aronnes 2H              Sørøy Glimt/Øksfjord IL           Skjervøy IK1
Fredag kl 15.00   Tverrelvdalen 2A       IL Frea 1                                   Sørøy Glimt/Øksfjord IL
Lørdag kl 10.30   Aronnes 2H               Bul 2                                        Sørøy Glimt/Øksfjord IL
Lørdag kl 15.30   Aronnes 2H              Sørøy glimt/Øksfjord IL           Kautokeino IL
Søndag kl 13.00  Aronnes 2A              Sørøy Glimt/Øksfjord IL           Burfjord IL
 
 Spilletid : 2x12 min
 

Lillegutter:
 
Fredag kl 15.40  Aronnes 1B              Sørøy Glimt/Øksfjord IL            Kaiskuru IL 1
Fredag kl 17.40  Aronnes 1C              Sørøy Glimt/Øksfjord IL            TUIL 1
Lørdag kl 9.20    Aronnes 4B              Sørøy glimt/Øksfjord IL            Bul 2 G 2004
Lørdag kl 14.40  Aronnes 1C              Alta IF 7                                    Sørøy Glimt/Øksfjord IL
Lørdag kl 16.40  Aronnes 1C              Nordreisa 1                                Sørøy Glimt/Øksfjord IL
Søndag kl 9.20   Aronnes 4B              Indrefjord IL                              Sørøy Glimt/Øksfjord IL
 
Spilletid 2x15 min
 

Smågutter:
 
 
BØS 1
 
Fredag kl 9.50      Tverrelvdalen 1B          Rotsundelv                                BØS 1
Fredag kl 14.50    Aronnes 1A                  BØS 1                                        Alta iF 2
Lørdag kl 11.20    Frea A                          BØS 1                                        Kirkenes IF
 
Spilletid: 2x20 min

 
BØS 2
 
Fredag  kl 12.20  Breverud A                 Hif/Stein 5                                BØS 2
Fredag  kl 18.10  Breverud A                 BØS 2                                        Bul 2
Lørdag  kl 9.40    Tverrelvdalen 1B        Pioner                                       BØS 2
 
 Spilletid: 2x20 min

 
Småjenter:
 
Fredag kl 11.30     Hjemmeluft              BØS                                       Alta IF
Fredag kl 15.40     Aronnes 4A              Bjørnevatn IL                        BØS
Lørdag kl 11.20     Breverud A               BØS                                       Skjervøy IK
 
  Spilletid: 2x20 min
 
 
Smågutter og småjenter kan gå videre til sluttspill dette vet vi etter at de innledende kampene er spill.
 
 
 
Vi ønsker alle lykke :)


 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 

 
 

-

Bli den første til å kommentere denne nyheten! Skriv inn i feltene nedenfor.
 
 
  Skriv en kommentar til denne nyheten:
   
Ditt navn:
Din kommentar:
   
Sjekk: Skriv inn de 3 siste (små) bokstavene i det norske alfabetet:
 
 
Siste 10 kommentarer
06.04. Hei ! Lurte på om...
03.11. Hei! Hva har dere...
07.06. Det begynner å ty...
01.06. Hei hei. har dere...
11.04. Tredje plassen gi...
17.03. Vi trenger flere ...
14.03. Tape mot Rafs?? N...
26.02. En fantastisk his...
23.02. Takk Lars :)...
19.02. Du må ikke være s...

 

Terminlister/tabeller
Alle lag 2016

 
FK SØRØY GLIMT
Adresse: v/Roy Mienna, Postboks 2, 9593 Breivikbotn
Mobil: 40201111     Epost: leder(at)fksoroyglimt.no     Bank: 4912 20 06122
          Webansvarlig: Lars Hustad