Glemt brukernavn eller passord?
 
 
SØK:  Søk
 
 
Besøksteller
Besøksteller
 
Aldersbestemt fotball
KAMPOPPSETT ALTATURNERINGEN
Aldersbestemt
Av Anneli Lindh 
06.08.2015 01:46:50
Tilbake Skriv ut    
Kampoppsett Altaturneringen
-
Her kommer kampoppsettet til Altaturneringen. Vi fikk ikke flyttet på en kamp før myggen så det blir litt hektiskt men det skal gå bra etter nøye planlegging :) Da vi fått en del frafall på myggen våres så har vi 10 stk på 2 lag så alle mygg spiller på begge lagene så de får mye spille tid i helgen :) Alle møter opp 30 min før kamp.
 
 
 
 
Mygg lag 1 09/10:
 
Fredag Kl. 10.00        Alta if 3 08/09                    SG/ØIL                  Bane API02H  (Aronnes)
Fredag Kl. 16.30        SG/ØIL                                Frea G09                Bane FRE01C  ( Øvre Alta)
Lørdag Kl. 11.00        SG/ØIL                                Hif/Stein 2            Bane AIP02J (Aronnes)
Lørdag Kl. 13.30        SG/ØIL                                Nordlys 2                Bane AIP02G (Aronnes)
Søndag Kl. 13.00       Bul 4 G 07                            SG/ØIL                  Bane Aip02C (Aronnes)
 
Mygg lag 2 08/09:
 
Fredag Kl. 12.30        SG/ØIL                                Frea il G08/09      Bane FRE01C  (Øvre Alta)
Fredag Kl. 16.00        Alta if 4 08/09                    SG/ØIL                  Bane AIP02E  (Aronnes)
Lørdag Kl. 14.30        SG/ØIL                                Hif/Stein 3            Bane AIP02G (Aronnes)
Lørdag Kl. 18.00        SG/ØIL                                Nordlys 4              Bane AIP02E (Aronnes)
Søndag Kl. 11.30       Bul 2 07                               SG/ØIL                 Bane AIP02F  (Aronnes)
 
Mini:
 
Fredag Kl. 11.00       Alta if 11 06                         SG/ØIL                Bane AIP02D (Aronnes)
Fredag Kl. 15.00       SG/ØIL                                 Frea il 1               Bane FRE01C (Øvre Alta)
Lørdag Kl. 9.00         SG/ØIL                                 Porsanger il 2      Bane AIP02F (Aronnes)
Lørdag Kl. 15.00       SG/ØIL                                 Nordlys 1 06       Bane AIP02C  (Aronnes)
Søndag Kl. 8.30        Bul 5 G05                             SG/ØIL                Bane AIP02D  (Aronnes)
 
Lillegutter:
 
Fredag Kl. 13.00       SG/ØIL                               Hif/Stein 5           Bane BRE01B  (COOP)
Fredag Kl. 15.41       Alta if 3 04                         SG/ØIL                 Bane AIP04C  (Aronnes)
Lørdag Kl. 10.40      Burfjord il 03/04                SG/ØIL                 Bane RAF01B (Rafsbotn)
Lørdag Kl. 14.00      SG/ØIL                                Nil 1 04                Bane AIP04A (Aronnes)
Søndag Kl. 8.00        SG/ØIL                                Nordreisa il 3       Bane AIP04B  (Aronnes)
 
Smågutter:
 
Fredag Kl. 11.30     SG/ØIL                                 Indrefjord il 01/02   Bane BRE01A (COOP)
Fredag Kl. 16.30     Nordreisa il                          SG/ØIL                       Bane AIP03  (Aronnes)
Lørdag Kl. 8.50       SG/ØIL                                 Kirkenes if 1               Bane FRE01A (Øvre Alta)
 
Småjenter:
 
Fredag Kl.14.00      Burfjord il 01/02                Hif/Stein 3             Bane RAF02  (Rafsbotn)
Fredag Kl. 18.10     KSK J02 Hvit                       Burfjord il 01/02   Bane AIP01B (Aronnes)
Lørdag Kl.10.30      Burfjord il 01/02                Alta if 1 02             Bane AIP01A /Aronnea)
 
Gutter:
 
Fredag Kl. 10.40    BØS                                      Honningsvåg 2 99   Bane BRE01A (COOP)
Fredag Kl.18.10     Hamna il G16                       BØS                         Bane  AIP03  (Aronnes)
Lørdag Kl.10.30    BØS                                       Kirkenes if              Bane  FRE01A (Øvre Alta)
 
Smågutter, småjenter og gutter spiller A og B sluttspill.
 
 
Mygg                            spiller 2 x 12 min
Mini                              spiller 2 x 12 min
Lillegutt                       spiller 2 x 15 min
Smågutt/småjente     spiller 2 x 20 min
Gutter                          spiller 2 x 20 min
 
 
Vi skal prøve og få oppdatere resultater på kampene her under turneringen.
 
 
Lykke til med turneringen både store og små :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
-

Bli den første til å kommentere denne nyheten! Skriv inn i feltene nedenfor.
 
 
  Skriv en kommentar til denne nyheten:
   
Ditt navn:
Din kommentar:
   
Sjekk: Skriv inn de 3 siste (små) bokstavene i det norske alfabetet:
 
 
Siste 10 kommentarer
01.11. Det var mange fin...
06.04. Hei ! Lurte på om...
03.11. Hei! Hva har dere...
07.06. Det begynner å ty...
01.06. Hei hei. har dere...
11.04. Tredje plassen gi...
17.03. Vi trenger flere ...
14.03. Tape mot Rafs?? N...
26.02. En fantastisk his...
23.02. Takk Lars :)...

 

Terminlister/tabeller

 
FK SØRØY GLIMT
Adresse: v/Roy Mienna, Postboks 2, 9593 Breivikbotn
Mobil: 40201111     Epost: leder(at)fksoroyglimt.no     Bank: 4912 20 06122
          Webansvarlig: Lars Hustad